Sakin Turizm Beldeleri

Sakin Turizm Beldeleri

Hem tatil yapmak hemde kalabalıktan uzak bir yerde kafanızı dinlemek mi istiyorsunuz ? Merak etmeyin sizler için araştırdık ve alternatif seçenekleri listleledik.
İzmir, Seferihisar ; Kürselliğin pençesinden sıyrılmış, sakinliğin tadına doyacağınız aynı zamanda güzel bir tatil geçireceğiniz doğru seçimler arasında. Meyve bahçeleri, temiz havası ve pırıl pırıl deniziyle tatil geçirilecek harika bir yer.
Seferihisar
Muğla, Akyaka ; Doğası ve huzurlu ortamıyla sevilen ve bi o kadar sakin olan bölgelerden birisi. Belkide tatillerinizin vazgeçilmez mekanı olmaya aday olabilir.
akkaya
Ordu, Perşembe ; Küçük seyahatler için doğru adreslerden biri. Küçük ve beklentinizi karşılar nitelikte bir tatil beldesi.
Şanlıurfa, Halfeti ; Deniz-kum-güneş üçlüsünden vazgeçtiyseniz ve kültür odaklı bir tatil yapmak istiyorsanız burası tamda size göre. İlginç yapıtları ve daha birçok görülmeye değer yerlere sahip bir belde.
sanlıurfa,halfeti
Sakarya, Taraklı ; Kendinizi huzurun kollarına bırakmanın vakti ve mekanı tamda burası. Minik bir haftasonu kaçamağı ya da doğayla bütünleşmenin niyetindeyseniz çekinmeden tercih edebileceğiniz bir belde.
taraklı

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir