Sakarya’da piknik yapılacak en iyi yerler!

Sakarya’da piknik yapılacak en iyi yerler!

Yemyeşil çimlere serilen renkli örtüler, zeytinyağlı dolmalar, termoslara doldurulan muhteşem çaylar.. Yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan piknik keyfini bu hafta sonu tatilinde yaşamaya ne dersiniz? Her mevsim farklı güzellikler sunan Sakarya’da piknik yapılacak en iyi yerleri derledik;
Maden Deresi: Sakarya-Karasu’da bulunan, yeşil alanlarıyla büyüleyen, deresinin sesiyle doğanın sesini birleştirip hiç duyulmamış bir melodi fısıldayan Maden Deresi, kestane bakımından da oldukça zengin bir mesire alanı. Maden Deresi’nde doğanın eşsiz sunumuna hayran kalacaksınız.
sakarya_piknik_yapilacak_yerler
Balbalı Mesire Alanı: Gebeş köyü mevkiinde bulunan Balbalı mesire alanı Sakaryalıların uğrak olarak gittikleri bir mesire alanıdır. Doğayla iç içe olabileceğiniz bu yerde yeme – içme alanında birçok tesiste mevcut.
sakarya_piknik_yapilacak_yerler_2
Sapanca Gölpark: Özellikle hafta sonları büyük rağbet gören bu mesire yeri, Sapanca gölünün eşsiz manzarası eşliğinde bir piknik keyfi yaşatıyor.
sakarya_piknik_yapilacak_yerler_3
Sakarya Nehri: Sakarya Nehri’nin Sakarya il sınırlarına girişini takiben izlediği yol, iklimin de kendisine sağladığı avantajlarla seyrine doyulmaz görüntüler sergiler. Özellikle yeşilin her tonunun hakim olduğu bu yerde muhteşem bir güzelliğe tanıklık edeceksiniz.
sakarya_piknik_yapilacak_yerler_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir