Sahil düğünü hayal edenlere 5 harika alternatif!

Sahil düğünü hayal edenlere 5 harika alternatif!

Bu yaz evleneceksiniz ve lüks mekanlar yerine bakmaya doyamadığınız deniz manzarasında olmayı istiyorsunuz. Sahil düğünü hayal edenlerdenseniz işte sizin için 5 yer önerisi;
*Hawaii;
Egzotik bir düğün deyince tabii ki de akla ilk Hawaii geliyor. Birçok Lost hayranı gibi Oahu adasında evlenebilirsiniz. Uçsuz bucaksız bir sahil hafif rüzgardan dalgalanan deniz ve boynunda Hawaii’nin çiçek kolyesi ile en sevdiğiniz böyle romantik bir düğünü kim istemez ki.
*Tayland;
Hem masal gibi bir sahil düğünü istiyorsunuz hem de bütün sevdikleriniz yanınızda olsun istiyorsanız. Herkesi toplayıp 30 gün vizesiz kalabileceğiniz Tayland tam sizlik. Ang Thong Marin Parkı’nın doğal güzellikleri arasındaki nefis düğününüz bittikten sonra yakınlarda ki sayısız yerlerden birine eğlenmeye gidersiniz.
*Mauritius;
Afrika’nın güneydoğusunda Hint Okyanusu’nun turkuaz sularında bulunan Mauritius biraz uzakta olsa da balayı ve düğünlerin dünyadaki yıldızı. Otatik kabinleri ve lüks otelleriyle insanları büyüleyen adaya giriş 30 gün süreyle Türk vatandaşlarına serbest.
sahil_dugunu_hayal_edenlere_5_harika_alternatif_
*İtalya;
Hem manzaraları hem de lüks otel seçenekleriyle Amalfi ve Maratea kıyı bölgeleri düğün için oldukça güzel bir fırsat. Geçmişten bugüne romantik kentler arasında ilk sıralarda yer alan İtalya’nın tarihi yapılarına bile romantizm yansıyor.
*Fiji;
Türk vatandaşlarına 90 güne kadar turistik amaçlı vizesiz giriş imkanı sunan Fiji Pasifik okyanusunun güneyinde bulunan bir dizi adadan oluşuyor. Bu adalar ülkesinde bulunan otellerden birini seçiyorsunuz geri kalan her şeyi onlar hallediyor.
sahil_dugunu_hayal_edenlere_5_harika_alternatif_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Tatil Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir