Sade kahve kilo verdirir mi?

Sade kahve kilo verdirir mi?

Kahvenin zararı olduğu kadar yararı da var. Mesela  nescafe dozunda alındığı zaman kilo verdirebiliyor. Tıpkı yeşil çay gibi metabolizmayı hızlandırarak yağlarınızı yakmanıza yardımcı oluyor. Ama kilo verdiriyor diye çok içmeyin. O zaman selülit yapıyor. İdeal olan günde 3 bardak içmek. Nescafenin yanında Türk kahvesi de aynı özelliklere sahip. İkisi de günde 3 kere içildiğinde kilo vermenize yardımcı oluyor. kahveçift
Tabii ki Nescafeyi ve Türk Kahvesini şekersiz, sütsüz içerseniz yağlarınızı yakarsınız. Kahve içerdiği kafein sayesinde metabolizmayı oldukça hızlandırıyor. Kaslarımızın, organlarımızın daha hızlı çalışmasını sağlıyor. Bu sebep ile vücudumuz daha çok enerjiye ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple vücut ilk vücutta ki şekerleri parçalayarak enerji ihtiyacını karşılıyor. Ardından bu şeker eriyince yağ tabakaları da eriyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir