Saçlarda yeni trend; örgülü gül saç modeli!

Saçlarda yeni trend; örgülü gül saç modeli!

Moda alanında trend her sezon farklılık gösteriyor. Yeni sezonun en sempatik görünümlü saç modeliyle tanışmaya ne dersiniz? Hem yapımı kolay hem farklı ve şık. Daha ne olsun! Bu sezon oldukça trend olan örgülü gül saç modelini ister günlük hayatınızda kullanabilir, isterseniz de özel davetlerde tercih edebilirsiniz!

Yapması karışık ve zor gibi duran bu saç modelini ABD’nin Connecticut eyaletinde yaşayan saç stilisti Alison Valsamis‘den öğrenelim: “Bu gülleri oluşturmak için, saçınızın orta kısmından örmeye başladığınız 3 ayrı örgüyü içe doğru sarmaya başlayın. Saça derinlik katmak için standart balık sırtı ya da Hollanda balık sırtı modelini tercih edebilirsiniz. Açan bir gül elde etmek için de örgüleri elinizle bollaştırmaya dikkat edin. Örgüleri teker teker yuvarlayıp tokayla tutturdukça ortaya gül modeli çıkacaktır”

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir