Saç kurutma makinesi saç kurutmaktan başka ne işe yarar?

Saç kurutma makinesi saç kurutmaktan başka ne işe yarar?

Siz saç kurutma makinenizi, sadece saçlarınız için mi kullanıyorsunuz? Günlük hayatımızda kullandığımız bir çok eşya asıl amaçları dışında da bir çok işe yarayabiliyor. Bakalım saç kurutma makinesi, saç kurutmaktan başka ne işe yarıyor?
*Yara bandı çıkartmak acı verdiği zaman işkenceye dönüşebiliyor. Yaralı bölgenizden yara bandınızı çıkartmadan önce o bölgeyi fön makinenizle ısıttığınız zaman yara bandınız daha kolay ve daha acısız bir şekilde çıkacaktır.
*Donmuş kahve, çikolata lekeleri bulaşıklarınızdan çıkartmak için saatlerce ovalamak yerine fön makinenizle az miktarda ısıtabilirsiniz. Böylece zahmetsiz bir şekilde donmuş çikolata ve kahve lekelerinden kurtulmuş olursunuz.
*Fön makinenizin soğuk kısmıyla ojenizi daha hızlı kurutabilirsiniz.
sac_kurutma_makinesiyle_yapilabilecekler
*Plastik masa örtüleriniz ya da duş perdeleriniz yıkandığı zaman size kırışmış bir şekilde geri gelir. Bu kırışıklıkları gidermek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz.
* Hepimizin her duş sonrası karşılaştığı sorundur banyo aynamızın buğulanması. Ama merak etmeyin fön makinenizi 3 saniye tuttuğunuz aynanızdaki buğulanma, hemen ortadan kalkacaktır.
*Duvarınızdaki kalem lekelerini çıkartmak için fön makinenizle önce ısıtıp daha sonra duvarınızı silin. Kalem izleri yok olacaktır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir