Rusya’dan Estetiksiz gerçek barbie!

Rusya’dan Estetiksiz gerçek barbie!

Barbie’ye benzemek için onun gibi giyinen, onun gibi makyaj yapan hatta estetik operasyon geçiren bir sürü genç kız var. Ancak Rusya’dan çıkan yeni barbie hayli ilginç açıklamalarda bulundu. Hiçbir plastik cerrahi operasyon geçirmediğini iddia eden 26 yaşındaki Angelica Kenova adeta yaşayan bir oyuncak bebek. Ailesinin çok sıkı disiplini altında bebekliğinden bu yana Barbie bebekmiş gibi büyütülen genç kızı görenler çok şaşırıyor. Diyetine, günlük spor egzersizlerine bile ailesi tarafından karar verilen Kenova “Ailem beni bir prenses gibi yetiştirdi. Asla dışarı çıkmama izin vermediler. Hala dışarı yalnız çıkamıyorum. Hiç sevgilim olmadı ve diğer genç kızların yaşadığı “tecrübeleri” de yaşayamadım. Şu anda normal bir hayat için hazır değilim o yüzden oyuncak bir bebek gibi yaşıyorum.” diyor.
Rusya_dan_yeni_barbie_
Kendisini çocuk psikoloğu, balerin ve model olarak tanımlayan Kenova dünyadaki bir çok kızın idolü olan barbie gibi gözükmekten mutlu olduğunu belirtiyor. Vücut ölçüleri ve tavrı barbie bebek gibi olan Kenova’nın sosyal medyada binlerce takipçisi var.
Rusya_dan_yeni_barbie_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir