İstanbul’da romantizmin sınırlarını zorlayan mekanlar!

İstanbul’da romantizmin sınırlarını zorlayan mekanlar!

Lacivert Restoran: İstanbul’da romantizm, baş başa yemek, evlilik teklifi, yıl dönümü deyince akla gelen ilk yerlerden biri olan Lacivert Restoran, köprü altındaki denize sıfır konumuyla, kendinizi özel hissettirecek yerlerin başında geliyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde yapılan sürprizleri saymıyoruz bile!
istanbul_1
Raika Restoran: Gökyüzü, boğaz ve şehrin ışıltıları ayağınızın altında. Romantik ve heyecan dolu bir akşam yemeği için gidilmesi gereken ilk adreslerden. Menüsü ise Anadolu mutfağından. Ama bildiğiniz gibi değil. Yöresel tatlarımıza yenilikçi ve yaratıcı bir yorumla hazırlanmışlar. Hünkârbeğendi, kuzu kol tandır, dana kaburga, külbastı bunlardan birkaçı.
istanbul_2
FerahFeza Restoran: Yüksek tavan, açık mutfak, duvarlardaki aynalar ve şık tasarımıyla akşam yemeği için ideal yerlerden biri olan bu restoranın; fıstıklı somon, humuslu karides, trüf mantarlı köz patlıcan, deniz tarağı risotto en çok tercih edilen yemekleri arasında.
istanbul_3
Duble Meze Bar: Haliç’e farklı bir gözle bakmak, unutulmaz bir akşam yemeği yemek, güzel bir kutlama yapmak istiyorsanız, önceliğiniz burası olabilir. Palazzo Donizetti Hotel’in terasında yerini alan mekanda, soğuk sıcak olmak üzere 40’a yakın meze çeşidi var Bir de zengin şarap menüsü var.
istanbul_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir