Rodos Adası tatilinizde yüzebileceğiniz en güzel plajlar!

Rodos Adası tatilinizde yüzebileceğiniz en güzel plajlar!

Ege denizinde bulunan on iki adanın en büyüğü olan Rodos, mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Biz de bu güzel adanın en güzel plajlarını sizler için listeledik;
Kallithea plajı: Oldukça kalabalık olan bu plaj, Rodos’un güneyinde yer alıyor. Bolca tropikal bitkilere rastlayacağınız Kallithea plajı hem kum hem de taş bir sahile sahiptir.
rodos_adasi_plajlari
Faliraki plajı: 4km’lik kıyı şeridi bulunan bu plaj, su sporlarına da elverişlidir. Şehir merkezinin 15 kilometre kuzeyinde bulunan Faliraki, kum bir sahile sahiptir. Burada deniz keyfinin yanı sıra eğlence bakımından da çok seçeneğiniz var.
rodos_adasi_plajlari_2
Ladiko plajı: Turkuaz rengindeki berrak denizi, doğa örtüsü ve eşsiz manzarası bu plajı dünyaca ünlü bir plaj yapmıştır. Ladiko plajının en büyük özelliği ise Anthony Quinn’in başrolünde oynasığı the guns of Navorone filminin pek çok sahnesi burada çekilmiştir.
rodos_adasi_plajlari_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir