Rio de Janeiro’da nerede ne yemeli?

Rio de Janeiro’da nerede ne yemeli?

Brezilya’nın en büyük ikinci kenti enerjisiyle, güzelliğiyle büyüleyen Rio de Janeiro’da sadece sıcak kanlı insanları ve atmosferiyle değil mutfağıyla da sizi sizden alacak. Peki ama bu cennet gibi şehirde nerede ne yemeli? İşte sizin için şehrin en beğenilen restoranlarını listeledik…
L’Atelier du Cuisinier;
Rio’da kurulmuş ilk Fransız restoranı L’Atelier du Cuisinier’de şef David Jobert ve ekibinin hazırladığı enfes yemeklerle sizleri bekliyor. Restoran yemekleri kadar tatlıları ve şaraplarıyla da oldukça iddialı.
Porcao Rio’s;
Izgara etleriyle bilinen en iyileri restoranlardan olan Porcao’da etinizin bittiğini gören garson tabağa hemen yenisi koyacak şaşırmanıza gerek yok gelenekleri böyle.
Rio_de_Janeiro_da_nerede_ne_yemeli_
Prana Vegetariano;
5 masalı küçücük bir mekan ve orada yemek yemek isteyenlerin uzun kuyruklar oluşturduğunu düşünün. Tabi paket servisleri sayesinde böylesine ünlenmiş bu küçük restoran. Sevilen yemeklerinin yanı sıra taze meyve sularının tadına bir kez baktı mı bir daha vazgeçemiyorsunuz.
Venga;
Gezginlerin bir çoğu yeni şeyler keşfetmeye bayılır işte bu nedenle geleneksel İspanyol yemeklerini ve kültürünü hissedebileceğiniz Venga harika bir mekan.
Rio_de_Janeiro_da_nerede_ne_yemeli_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir