Retaj otel grubundan yeni franchising anlaşması!

Retaj otel grubundan yeni franchising anlaşması!

Retaj otel grubu ile MES şirketler grubu franchising anlaşması yaptı. Katarlı Turizm yatırım grubu Retaj Otelleri ile MES şirketler grubunun bayrampaşa bölgesindeki oteli için 18 Nisan 2015 tarihinde on yıllık franchising anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşmaya göre açılacak olan otel dört yıldızlı olup adı Retaj Al Rayyan olacak. 169 odadan oluşacak olan otelde fitness, sauna, spa merkezi, 1300 m2’lik otopark ve çok sayıda toplantı salonu hizmet verecek.
retaj_oteller_grubu_yeni_anlaşma
Retaj Otel grubunun CEO’su Medhat Nouby; ”Türkiye’de yılda iki otel olmak üzere beş yıl içinde on otel açmayı planladıklarını söyledi. Retaj Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Yetkilisi, Dr. Mohammed Bin Johar Almohammed ise Türkiye’de çok sıcak karşılandıklarını, ciddi projelerinin olduklarını ayrıca franchising konsepti ile ilgili çok ciddi görüşmeleri olduğunu ifade etti.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir