Ramazan Bayramı’nda kilo almamanın yöntemleri!

Ramazan Bayramı’nda kilo almamanın yöntemleri!

Ramazan Bayramı yaklaşıyor. Uzun süren açlık ve susuzluk bünyenizi sarsacaktır. Bu durumda kilo almanız da kaçınılmaz olacaktır. Oruç tuttuğunuz günlerde aldığınız kiloları vermek hiçte kolay olmayacaktır. Bu yüzden birazcık uğraşmanız gerekecektir. İlk olarak yapmanız gereken kahvaltıyı hiç bir şekilde atlamamak olacaktır. Özellikle kahvaltıda şarküteri ürünlerinden uzak durun.
Ramazan_bayramı
Sık sık yiyin ama porsiyonlarınızı küçültmeye özen gösterin. Ramazan ayında kaybettiğiniz su içme alışkanlığınızı yeniden kazanmak için susamayı beklemeden su için. Kahve ve çayı abatmamalısınız. Günlük 3 bardak sizler için yeterli olacaktır. Yürüyüş ve egzersizi hiç bir şekilde kaçırmayın. Günlük 20 dakikalık yürüşler yeterli olacaktır. Bu önerilerle bayramı kilo almadan, formda geçirebilirsiniz. Tatile bayramda aldığınız kilolarla gitmek istemezsiniz değil mi ?

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir