Rahat seyahat için gerekenler!

Rahat seyahat için gerekenler!

Seyahat etmek herkesin sıkça yaptığı şeyler arasında olmasa da iş için oldukça çok yapılıyor. İnsanlar seyahat ederken rahat olmak isterler. Özellikle yaz aylarında seyahat ederken daha temkinli olmak gerekir. Çünkü yaz aylarında diğer aylardan fazla bir yoğunluk vardır. Kimse uçağını, tatilini kaçırmak istemez. İlk olarak uçuş saatinden en geç 3 saat önce hava limanında olunması gerekiyor.
seyahat_ipuçları
Yoğunluk çok fazla olduğu için sıra size gelemeyebilir. Ayrıca uçak şirketlerinin uçuş saatinden 45 dakika önce işlem bölümü kapattıklarını unutmayın. Eğer bagajınızın kilosu size tanınan kilo hakkından fazlaysa Charter şirketleri sizlere seyahatinizden 6 saat öncesine kadar 3 euro ödeyerek fazladan bagaj satın almanızı sağlıyor. Yalnız bu süre 6 saati geçerse ya da hava limanında almaya kalkarsanız ücreti 1 euroya kadar çıkabiliyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir