Radiohead Glastonbury 2017’de!

Radiohead Glastonbury 2017’de!

Eğer benzersiz sanatçıları dinlemek istiyorsanız, Glastonbury Festivali; İngiltere’nin Pilton, Somerset bölgesinde Glastonbury şehrinde yapılan bir festivaldir. Glastonbury şehri daha öncesinde 1914-1925 arasında yine benzer nitelikte bir başka festivale ev sahipliği yapmış olup bu festivalde bir nevi onun devamı niteliğindedir.
radiohead_2017_glastonbury670x210cift-foto
Radiohead,  Glastonbury 2017’de ana grup olarak çıkacağını açıkladı. Biletleri satışa sunulduktan 55 dakika sonra tükenen, dünyanın en prestijli müzik festivali olarak bilinen Glastonbury’de  23 Haziran Cuma Günü Radiohead sahne alacak.  Grup daha önce 1997 ve 2003 yıllarında aynı sahnede çalmıştı. Diğer söylenti gruplar ise; Gorillaz ve Pink Floyd. Festivalin 255£ değerindeki biletleri tükenmiş fakat farklı bölümlerden biraz daha pahalı olsa da daha güzel izleyebilirsiniz. Müziğe doymak istiyorsanız bu sene Glastonbury tam size göre.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir