Pop müziğin efsane isminin hayatı dizi oluyor!

Pop müziğin efsane isminin hayatı dizi oluyor!

50 yaşında hayatını kaybeden “Pop’un Kralı” olarak tanınan Afro-Amerikalı şarkıcı Michael Jackson‘ın hayatı dizi oluyor. Usta yönetmen J.J. Abrams tarafından uyarlanacak dizide Jackson’ın son günleri anlatılacak. Yıldız Savaşları Güç Uyanıyor, Uzay Yolu ve Lost gibi yüksek bütçeli yapımların arkasındaki isim J.J. Abrams yine dünyada ses getirecek yeni projesi için çalışmalara başladı. Abrams, Michael Jackson’ın hayatının son günlerini televizyona taşımayı planlıyor.
micheal_jackson_hayati_dizi_oluyor
Televizyon dizisi olarak çekilecek yapım, Michael Jackson’ın hayatını konu alacak. Dizi “Neni Yargılamadan Önce: Michael Jackson’ın Son Günlerinin Zaferi ve Trajedisi” adlı kitaptan uyarlanacak. J.J Abrams projede aynı zamanda kitabın yazarı olan Travis Smiley ile birlikte yürütücü yapımcı olarak çalışacak. Kitabın telif haklarını 2015’te Warner Bros şirketi satın almıştı. Dizinin ne zaman yayınlanacağı konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Magazin

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir