Plajda bu ürünle aklınız çantanızda kalmayacak!

Plajda bu ürünle aklınız çantanızda kalmayacak!

Yazın vazgeçilmez eğlencemiz olan plaj keyfinde bazen canımızı sıkacak durumlarla karşılaşabiliyoruz. Bu can sıkıcı durumlardan biri de biz denizin tadını çıkarırken malzemelerimizin çalınmış olmasıdır. Genelde bu duruma karşı olarak şezlong başında bir kişiyi bırakmak zorunda kalırız.

FlexSafe şifreli kilit sistemli plaj çantası artık bir kişiyi şezlong başında nöbetçi bırakmak zorunda kalmaktan kurtarıyor. Kapak kısmını şezlongunuzun, şemsiyenizin ya da herhangi bir yerin demirine dolayıp içerisine telefonunuzu, saatinizi, cüzdanınızı ve diğer değerli eşyalarınızı koyduğunuz çantayı kapatıyorsunuz. Sonra da aklınız malzemelerinizde kalmadan deniz keyfinize devam ediyorsunuz.

FlexSafe çantanın bir diğer özelliği de kesmeye karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş olması. Yani hırsızlar maket bıçağıyla falan kesip içindeki malzemeleri çalamazlar. FlexSafe bir Kickstarter projesi. Bu yılın Kasım ayında satışa sunulacağı belirtilen çantalardan klasik olanın ön sipariş bedeli 59$, Plus modeli ise 89$.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir