Phuket tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları!

Phuket tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları!

Taylan’ın en büyük adası olan Phuket, her zevke hitap eden renkli bir gece hayatına sahip. Dünyaca ünlü kaliteli Club’larin yanısıra, Tayland’a özgü eğlence ve aktivite mekanları da oldukça rağbet görmektedir. Tropikal bir cennet olan Phuket tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanlarını sizler için araştırdık;
Tiger Night Club: Mekan adı üstünde kaplan süslemeleriyle dekore edilmiş. Mekan iki katlı alt katı ise meyhane olarak hizmet veriyor. Yerliler ve turistler olarak geniş bir müşteri kitlesi bulunuyor.

Red Hot Club: En popüler mekanlardan biri olan Red Hot Club, çokça tercih ediliyor. Rock müziğin adresi olarak bilinen mekan, Bangla Road caddesinin hemen başında karşınıza çıkıyor.

Boat Bar: Sahne gösterilerinin olduğu ve transseksüellerin canlı müzik performansı sergilediği mekanda fiyatlar oldukça pahalıdır.

Illuzion: Phuket geceleri nin en çok tercih edilen dans kulüplerinden biri olan mekan,
gecelerinize renk katmaktadır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir