Phuket Adasın da tatil!

Phuket Adasın da tatil!

Tayland‘ın güneyinde yer alan bu ada sizleri gizemli bir yolculuğa çıkaracak. Dünyaca ünlü bu ada tatil için inanılmaz bir seçim olabilir. Phuket aynı zamanda gece hayatıyla da çok ünlüdür. Tatilinizi herhangi bir adada yapmak istiyorsanız kesinlikle Phuket olmalı. İnanılmaz temiz denizi, kumsalı vardır. Bunların dışında yerli halk çok sıcak kanlı. Bu adadan dönmek istemeyeceksiniz. Adanın %70’i ormandır. Bu yüzden harika bir doğası vardır.
Phuket
Adanın en önemli özelliği denizin içerisinde ki küçük kulübeleri ve su altı sporlarıdır. Aynı zamanda deniz suyu çok temiz olduğu için dünyanın en iyi 10 dalış noktasından biridir. Adanın en büyük ve uzun plajı olan Patong plajı her yıl birçok turiste eğlenceli bir tatil sunuyor. Ada tatilcilere deniz ve kum dışında birçok aktivite sunuyor. Harika manzaralara sahip olan tepeler, doğa sporları sizleri bekliyor. Bu yıl tatilinizi Phuket adasında yaparak kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir