Peru dağına inşa edilen kapsül otelde tatil!

Peru dağına inşa edilen kapsül otelde tatil!

Skylodge Adventure Suites, Peru’nun saklı kalmış vadilerinden birinde yerin 400 metre yukarısında kurulmuş, macerayı ve konfor gibi yan yana gelmesi çok zor iki duyguyu sizlere aynı anda yaşatacak bir otel…
Skylodge Adventure, 3 tane tamamen kapsüllerden oluşuyor ve toplamda maksimum sekiz kişi kalabiliyor.
Bu kapsül odalar dağın üzerindeki kayalara inşa edilerek tasarlanmış, kalabalıktan sıyrılıp özel bir hava kazanan otel, standart bir otel odasının yarısı büyüklüğünde ama yatakları rahat, yemekleri güzel ve banyoları da bir duvar ile ayrılıyor. Doğa dostu bu macera oteli, enerjilerini güneş panelleri ile enerji depolayarak kazanıyor ve aydınlanmada bunu kullanıyorlar. Tuvalet ve banyoları ekolojik malzemelerden oluşuyor ve çarşafları pamuktan.
Otel 24 ft uzunluğunda 8 ft genişliliğinde 6 tane penceresi ve 4 tane klima sistemi bulunuyor. Ayrıca, otel güvenliğe çok önem veriyor. Odaların üst kısımlarında ikişer tane acil çıkış kapısı bulunuyor. Bu kapsül odalarda konaklamak isteyen misafirler otele kaya tırmanışı yaparak ulaşabiliyor ve otellerden ayrılırken taşıma aracı olarak çelik bir halat yardımı ile aşağıya ulaşıyorlar.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir