Pegasus ile Gatwick Londra’ya uçun!

Pegasus ile Gatwick Londra’ya uçun!

Türkiye’nin en prestijli havayolu firmalarından Pegasus Hava Yolları, 1 Mayıs 2015 tarihi itibariyle Gatwick Havaalanı’na tarifeli seferlerini başlattı. 5 yıldır Londra’nın Stansted Havaalanı’na düzenli olarak uçuş düzenleyen Pegasus Hava Yolları; şimdide Avrupa’nın en çok ‘noktadan noktaya uçuş gerçekleştirilen Gatwick Havaalanı’na da tarifeli seferlerini 1 Mayıs 2015 tarihinde başlattı. Haftanın sadece Cumartesi günü uçuşu yokken diğer günleri Pegasus ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Londra Gatwick Havaalanı’na Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın altı günü karşılıklı sefer yapılıyor. Pegasus, misafirlerini Londra Gatwick Havaalanı üzerinden 43 noktaya bağlantılı ulaştırıyor.
Gatwick
Yine aynı şekilde Londra Gatwick Havalaalanı’ndan Türkiye’ye uçan yolcuları da Sabiha Gökçen Havalaanı üzerinden Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Denizli, Edremit, Erzincan, Erzurum, Ankara, Elazığ, Şanlıurfa, Gazipaşa, Gaziantep, Hatay, Kastamonu, Konya, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Samsun, Trabzon, Van ve Sivas olmak üzere 27, yurt dışında ise Almati, Bahreyn, Beyrut, Doha, Dubai, Kıbrıs-Ercan, Bişkek, Hurgada, Kharkiv, Tahran, Krasnodar, Kuveyt, Mineralnye Vody, Şarm El-Şeyh, Tiflis ve Tel Aviv olmak üzere 16, toplamda 43 noktaya bağlantılı uçuruyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir