Pattaya tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları!

Pattaya tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları!

Pattaya eğlence mekanları, turistler için çok sayıda seçenekler sunuyor. Pattaya gece hayatı ve sunduğu eğlence tarzının zenginliği her yıl miyonlarca yabancıyı şehre çekiyor. Biz de sizlere Pattaya tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanlarını araştırdık;
Tony’s: Pattaya’da Türk tarzı bir gece geçirmek isterseniz gitmeniz gereken yer burası. Bu kulübün önünde bulunan bir levhadaki Türk Bayrağı, Türkiye’den gelen konukların son derece sıcak karşılandıklarının bir işareti. Bu komplekste diskolar, sihirbazlık gösterileri, bilardo masaları, lezzetli yemekler ve yüksek alkollü kokteyller bulmak mümkün.

Mixx: Pattaya’da gidilecek en kaliteli gece mekanı olan Mixx, güvenli ve cool bir kulüptür. Tai kızlarının gece eğlencesini sonlandırdığı yer olarak bilinen Mixx, iki ayrı alana bölünmüş 900 metrekareye yayılan en büyük dans kulüplerinden biridir.

The Pier Disco Club: Burada her gece farklı bir parti düzenlenmektedir. Pier Pattaya sosyete arasında özellikle popüler bir yerdir.

Club Insomnia / iBar: Bu mekanda daha çok house ve techno müzikleri çalınır. Walking Street’in en canlı kulübü, lazer ışıklı gösteriler ile hedonizmim doruklarına ulaşıyor.

808 Nightclub: Uluslararası DJ’lerin sahne aldığı gece kulübü, Pattaya Plajı’nın en popüler kulüplerinden birisidir. Çılgın partiler, eğlenceli promosyonların yapıldığı eğlenceli bir parti evidir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir