Paris tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları!

Paris tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları!

Paris’in dört bir yanı çeşitli eğlence mekanlarıyla çevrilidir. Paris’in her köşesinde saat kaç olursa olsun eğlenecek bir yer bulabilirsiniz. Paris geceleri, herkes için farklı farklı heyecanlar sunar. Paris’te eğlencenin doruklarına ulaşabilmek adına gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanlarını sizler için derledik;
Barrio Latino: Burası, Küba stili bir mekan. 4 katlı ve her katında farklı tarzda müzik çalıyor. Ferah ortamı, sıcak kırmızı tonlardaki dekoru gerçekten muhteşem.

Buddha Bar: İsminden de anlaşılacağı üzere içeride Buda büstlerinin yer aldığı, harika dekora sahip mekan. Bu mekan gece kulübünü pek yansıtmasa da harika müziklerle hoş vakit geçirebileceğiniz bir mekandır.

Le Duplex: Öğrencilerin vazgeçilmez mekanı. Ayrıca uluslarası öğrenciler için gece 00:00’a kadar giriş ücreti yok. Bastille bölgesinde bulunmaktadır.

White Room: Şanzelize caddesinde bulunan bu gece kulübü biraz pahalı olsa da, en iyi Dj’lerin sahne aldığı yerlerden biri olarak bilinmekte. Belirli bir saate kadar restoran olarak faaliyet gösteren bu mekan, masaların kaldırılması ile muhteşem bir gece kulübüne dönüşmekte.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir