Para harcamadan İstanbul’da yapabileceğiniz etkinlikler!

Para harcamadan İstanbul’da yapabileceğiniz etkinlikler!

Bir şehri keşfetmek ya da seyahate çıkmak için çok para harcamak gerektiğini düşünüyorsanız tavsiyelerimizi dikkate alarak tek kuruş harcamadan İstanbul’u gezebilirsiniz. İşte İstanbul’da ücretsiz yapabilecekleriniz…
Müzeler;
Müzelerin büyük bir çoğunluğu bazı günlerde veya belirli saatlerde ücretsiz giriş imkanı sunuyor. Müze ya da galerilere ziyaretlerinizi ücretsiz giriş olduğu zamanlara denk getirmeye çalışın.
Örneğin Pera Müzesi’nde Cuma akşamları saat 18.00 ile 22.00 saatleri arasında ücretsiz giriş mümkün. Ayrıca belediyelerin sayfalarını da takip edin çünkü belediyelerin yaptıkları günlük turlar ile ücretsiz ya da çok küçük miktarlarla İstanbul turuna çıkabilirsiniz.
Para_harcamadan_İstanbul_da_yapabileceginiz_etkinlikler_
Sosyal Medya;
Ortak ilgi alanlarına sahip insanların sosyal medyada kurduğu gruplara üye olun ve size hitap eden etkinliklere katılmayı deneyin. Fotoğraf grupları ya da birçok kitapsever farklı bir haftasonu geçirmenizi sağlayacak etkinlikler düzenliyor.
Kalpazankayalar;
Yaz sezonunda ise yürüyerek keşfedebileceğiniz Burgazada’ya gidin, Kalpazankayalar Adalar’da plaj giriş ücreti ödemeden denizin tadını çıkarabileceğiniz bir yer. Kalpazankayalar’ın sessiz sakin bir köşesinde kafa dinleyebilirsiniz diğer yerlere oranla çok az kişi oluyor bu plajda.
Para_harcamadan_İstanbul_da_yapabileceginiz_etkinlikler_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir