Pandalarla tatil yapmaya ne dersiniz?

Pandalarla tatil yapmaya ne dersiniz?

Dünyanın en tatlı, en sevimli hayvanları arasında olan ve ne yazık ki soyları tükenmekte olan Pandalarla tatil yapmaya ne dersiniz? Bu sevimli dostlarımızı daha yakından görmek, onlarla eğlenceli saatler geçirmek için haberimize bir göz atmalısınız!
Chengdu, Çin , Büyük Panda Araştırma ve Yetiştirme Alanı: Dünya üzerinde ki en büyük panda araştırma ve üreme alanı bu yerde onlar hakkında yapılan araştırmaları yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. 1987 yılında açılan bu alana Çin seyahatinizde mutlaka uğramalısınız.
pandalarla_tatil
Atlanta Georgia Hayvanat Bahçesi: İsimleri Mei Lun ve Mei Huan olan ikiz pandalara sahip olan bu hayvanat bahçesindeki sevimli dostlarımız, belirli saatlerde ziyaretçilere haylazlık yapmaktan geri durmuyor. Bütün zamanı birbiri ile oynayarak geçiren pandalar, şirinlikleriyle tüm ziyaretçileri cezbediyor.
Çin Dujiangyan – Dujiangyan Panda Alanı: Pandaları çok boyutlu keşfedebileceğiniz bu yerde özel bir panda turu gerçekleştirebilir ve panda davranışlarını a-kayıt altına alabilir, hayvan bakıcıları ile onlara özel yemek hazırlayabilirsiniz.
pandalarla_tatile_ne_dersiniz

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir