Panarea Adasında egzotik tatil!

Panarea Adasında egzotik tatil!

İtalya’da bulunan Panarea Adası Sicilya’nın kuşkusuz en güzel adasıdır. Tatilinizi bu ada da oldukça renklendirebilirsiniz. Hiç kimsenin yaşamadığı kadar muhteşem bir tatil yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey haberimizi okuyarak bu egzotik ada hakkında bilgi toplamak olacaktır. Panarea tarihi açıdan da oldukça önemli bir adadır. Helenistik Dönemden kalma birçok kalıntıya ev sahipliği yapar.
panarea
Ayrıca bu ada da geceleri hala aktif olan Stromboli’nin yanardağını da izleyebilirsiniz. Denizin ortasında ki gökyüzü adı verilen bu ada tatil için en iyi seçimlerden biri olacaktır. Özellikle yurtdışında tatil planlarınız varsa kesinlikle Panarea’ya bir göz atmalısınız. Siyah volkanik çakıl taşlarının yarattığı ilgi çekici manzarayı kim görmek istemez ki ? Ayrıca gece hayatı da muhteşem. Aslında bu ada tam bir parti adası denilebilecek durumda. Eğlencenin dozunu bu adada kaçırmaya ne dersiniz ?

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir