Palawan Adasında sıradışı bir tatil!

Palawan Adasında sıradışı bir tatil!

Filipinler’de bulunan Palawan Adası eyaletin en büyük adasıdır. Her yıl binlerce turisti ağırlayan bu ada vahşi yaşamı ve doğasıyla oldukça ilgi görüyor. Bu ada 2007 yılında National Geographic Traveler tarafından Doğu ve Güneydoğu Asya’nın en görkemli adası olarak seçilmiştir. Aynı zamanda yine National Geographic tarafından dünyanın en güzel 13. adası olarak da seçilmiştir. Sizde böyle bol ödüllü bir adada tatil yapmak ister misiniz ?
Palawan_Adası
Biyoçeşitlilik açısından oldukça zengin olan bu ada da birçok hayvan türüne belki de ilk siz şahit olabilirsiniz. Hiç görmediğiniz hayvanlar ve bitkiler arasında bir tatil istemez misiniz ? Tatilinizi doğayla iç içe yapmaktan daha güzel bir şey olacağını sanmıyoruz. Palawan Adası sizlere tüm bu güzellikleri sunuyor. Ayrıca Adanın dışında da Filipinler de harika bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Gezilip, görülecek oldukça çok yer var. Tatilinizi Palawan Adasında sıradanlıktan çok öteye taşıyabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir