Onu kendinize aşık edin!

Onu kendinize aşık edin!

Hoşlandığınız bir erkek ya da bir kadın var ve size aşık olmasını mı istiyorsunuz ? İlk önce sizi fark etmesini sağlamalısınız. Daha sonra espri yeteneğinizi kullanın. Ona şakalar yapın ve her zaman güler yüzlü olun. Gözlerinizi kaçırmamaya özen gösterin. Her zaman ona yakın olun. Eğer bir erkeği ya da kadını güldürebiliyorsanız zaten kalbini kazanmaya yakınsınız demektir.
aşık_etme_yolları
Eğer esprilerinizi beğenirse ortamda samimiyet artar ve daha çok yakınlaşmış olursunuz. Doğallığı kullanmaya çalışın. Onun yanındayken kendiniz olmak her zaman daha iyidir. Bütün çekiciliğinizi olduğu gibi ortaya koyun, ondan kaçmayın. Romantik olduğunuzu ona gösterin. Çeşitli fotoğraflar gösterin aşk ile ilgili ya da şarkılar paylaşın sosyal ortamlarda. Bu ona en güzel mesaj verme tekniğidir. Bunları uygularsanız aşktan kaçışınız yok demektir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir