Ömer Çelik – Antalya Korunmalı

Ömer Çelik – Antalya Korunmalı

Kentin gelişmesi için vizyon ve planlara uygun şekilde destek vereceğiz.Antalya’da çeşitli temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, bölgedeki kaçak otel ve sitelerin yıkılacağını açıkladı.
Basın mensuplarına açıklama yapan Ömer Çelik, Antalya’yı helikopter ile havadan gezdiklerini belirterek, “Antalya bizim için mücevher gibi korumamız gereken bir yer. Kentin kendi vizyonumuz, planlamalarımıza uygun bir şekilde gelişmesi için elimizden gelen desteği veririz“dedi.
Antalya
Antalya’da kaçak siteler, kaçak oteller gördüklerini belirten Ömer Çelik, yapılan bir kaçak otelin açılış daveiyesinin de kendilerine gönderildiğini kaydetti. Çelik, “Antalya’daki bütün bu yerlerin mülkiyeti devlete dolayısıyla vatandaşlara aitti. Kaçak ne varsa yıkacağız. Hiçbir kaçağa göz yummayacağız. Plansız yapılmış sitelere, otellere müsaade etmeyeceğiz. Bazı ismi bilinen turizmcilerin butip yanlış işlere imza atması beni üzdü. Bunlara müsamahasız davranacağımdan, süratle adım atacağımdan herkes emin olsun. Antalya’nın hakkını Antalyalılar için koruyacağız. Bu konuda radikal davranacağımızı açıklamak istiyorum.”dedi.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir