Oje modelleri ve yapılışları

Oje modelleri ve yapılışları

Oje kadınlar için en az makyaj kadar önemlidir. Giydiğimiz kıyafete göre sürer, beğenmezsek de çıkarırız. Ama artık sade ojelerin modası geçti. Yeni moda cıvıl cıvıl ve abartılı ojeler. Şekilli ve değişik ojeler yapmak istiyorsanız öncelikle desenlerini belirleyin ve ona göre şekiller çizin. Daha sonra tırnaklarınızı istediğiniz renge boyayın. İstediğiniz şekil ne olursa olsun küçük bant ya da gazete parçaları kullanabilirsiniz. Bunları yapmak hem eğlenceli hem de hoş olacaktır.ojeçift
Ojenizi sürdükten sonra şekillerinizi ojeniz kurumadan üstüne yapıştırın ve kuruyana kadar bekleyin. Kuruduktan sonra çekin, yeni ojenizin keyfini çıkarın. Eğer desenli değilde sadece düz veya çapraz çizgiler olsun istiyorsanız bir makasla gazete ya da bant parçasını küçük küçük kesin daha sonra tırnaklarınıza yapıştırın. Kuruduktan sonra gazete veya bant parçalarını çıkarın ve keyfinize bakın.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir