Bu oje, abdesti bozmuyor!

Bu oje, abdesti bozmuyor!

”Ojesiz gezemiyorum” diyenlerdenseniz bu yazı tam sizlik! Kozmetik sektörünün gelişmesiyle beraber değişim gösteren ojeler; deseni, renk çeşitliliği gibi birbirinden farklı görsel özellikleriyle kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Ancak bildiğiniz üzere ojeler, müslümanların abdest almasını zorlaştırıyor. Çünkü ojenin abdest alırken su ve hava geçirmediği için çıkarılması gerekiyor. İşte bu sıkıntılı duruma kozmetik firması, bir çözüm getirdi ve abdest bozmayan oje üretti.

Tamamen sağlıklı maddelerden üretilen helal oje, argan yağı, B5 ve C vitamini içeriyor. Tırnaklara nefes aldırması ve temiz içeriği sebebiyle de dikkat çekiyor. Ojenin tırnakları beslemesi ve nefes almasını sağlamasıyla da tırnaklar sararmıyor. Ünlü oje markası Orly ve MuslimGirl.com ortaklığıyla piyasaya çıkmaya hazırlanan helal oje uzun süredir birçok kadının beklediği bir ürün. İlk aşamada 6’lı set olarak satışa çıkacak ojeler 1’i simli, 1’i şeffaf 6 ojeden oluşuyor. Renkleri ise şu şekilde: Kırmızı, bordo, lila, nude ve bronz-rose gold.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir