Ofiste rahatça kilo verin!

Ofiste rahatça kilo verin!

Ofis ortamında kilo vermek günümüzde ciddi şekilde sorun teşkil ediyor. Hem sağlıklı beslenmek hem de kilo vermek istersiniz. Ama sürekli hazır şeyler yer ve kilo alırsınız. Aslında ofis ortamında da kilo vermek, tatile fit girmekte mümkündür. Masa başında geçen tüm zamanlarınızı sadece kilo almak için harcamayın. Mesela sürekli hareket edin. Eğer edemiyorsanız öğle yemeklerinde ağır şeyler yememeye özen gösterin. Mesela salata yiyebilirsiniz. Salata sevmiyor iseniz de ekmeksiz her şeyi tüketebilirsiniz.
ofiste_kilo_vermek
Yalnız tek sorun ekmeksiz yediğiniz şeyleri orantılı yemenizdir. Eğer ayarlayamıyorsanız yemeğinizi 8 yemek kaşığı olarak indirgeyin. Böylece oranını ayarlamış ve az yemiş olacaksınız. Onun dışında yemeği iş yerine söylemek yerine siz gidin. Biraz yürüyüş yaparak aldığınız kalorileri verebilirsiniz. Her 15 dakika da bir omuz kol ve bacaklarınızı hareket ettirin bu sağlığınız açısından da iyi olacaktır. İşte bunları uygulayarak ofiste kilo vermek aslında çok kolay.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir