Notel’den karavan otel hizmeti!

Notel’den karavan otel hizmeti!

Karavan özgürlüğün ikinci adıdır. Karavan tatillerinde bir rota belirlense de her zaman o rotanın dışına çıkılmıştır.Bir kez karavan tatiline çıktıysanız, hayatınız boyunca ikinciyi ne zaman yapacağım diye düşünmeye başlarsınız.
Bu kez durum başka tabi, bir telefon kodu kullanarak bir kafenin yanındaki dikkat çekmeyen bir kapıdan girip, Avustralya‘nın iş merkezi Melbourne‘e yukarıdan bakan bir katlı otoparka çıkarak, odaları tamamen restore edilip yenileştirilmiş 1970ler karavanları olan Notel‘in lobisiyla karşılaşıyorsunuz.
Notel’de her odanın kapısı, otelin ortak kullanım alanlarını gören terasına açılıyor. Hem şehir manzarası hem de yerel sanatçı Ash Keating’in huzur veren duvar resimleriyle görsel şölen sunuyor. Karavanların oda içi banyosu var. Odaların hepsi yatak takımlarından banyo gereçlerine kadar diğer Melbourne merkezli şirketler tarafından döşenmiş.
200’e yakın kişinin katılacağı etkinlikler için de uygun bir mekan olabilir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir