New York tatilinizde Ninja Restoranı ziyaret etmelisiniz!

New York tatilinizde Ninja Restoranı ziyaret etmelisiniz!

ABD’de tasarımı için yaklaşık 3,5 milyon dolar harcanan Ninja köyünü anımsatan restoran, Ninja kültürü meraklılarını cezbediyor. Müşterilerine lezzetli yemeklerin yanı sıra, ninja kostümlü garsonların şaşırtıcı Ninja şovlarıyla da hizmet sunan bu restoranda siparişlerinizi bir Ninja’ya vermek zorundasınız. New York’un Tribeca bölgesindeki restorana yalnızca Amerika’dan değil dünyanın çeşitli ülkelerinden turistlerin yoğun ilgisi var.
ninja_restaurant_new_york
İlgi o kadar yoğun ki 120 kişi kapasiteli restoranda müşteri olabilmeniz için günler öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Ancak bu restoranda yemek yiyebilmeniz için 75 ABD doları da gözden çıkarmanız gerekiyor. Yer altında bulunan bu restorana ulaşabilmeniz için loş ışıklı bir tünelden geçmek zorundasınız. 30 personelin bulunduğu restoranda tüm çalışanlar ninja kostümlü. Müşterileri beklemedikleri bir anda farklı görsel şovlarla korkutan ninja garsonlar, yemek servisleri sırasında duman ve ateş oyunları sergiliyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir