New York tatilinde gitmeniz gereken en iyi Caz Kulüpleri!

New York tatilinde gitmeniz gereken en iyi Caz Kulüpleri!

ABD denince herkesin aklına ilk gelen şehir şüphesiz New York. Dünyanın en kalabalık metropolitan şehirlerinden birisi olan New York; resim, sanat, müzik gibi farklı alanlarda olan başarısı sayesinde kültür başkenti olma özelliği taşıyor. New York’ta gezilecek yerler ise birbirinden keyifli ve gezmesi de oldukça keyifli yerlerdir. Peki New York seyahatinde canınız Caz müzik dinlemek isterse nereye gitmelisiniz? İşte New York tatilinde gitmeniz gereken en iyi Caz Kulüpleri;
Smalls Jazz Club: Otantik bir dekorasyona sahip kulüp deneyimi yaşatan Smalls, New York’ta Greenwich kasabasında bulunuyor.

The Stone: The Stone kâr adağı minimum olan, deneysel müziğin mekânlarda hayat bulmasına adanmış bir performans salonu… Kulübün girişi aksi belirtilmedikçe New York’ta bir kulüp için cüzi denebilecek bir miktar olan 10$ ve kulüpte içki satışı yapılmıyor. Performanstan elde edilen gelirin tamamı o gece çalan müzisyenlere kalıyor.

Village Vanguard: New York’un en prestijli Jazz Barlarından biri kabul edilen Village Vanguard’da zaman zaman son 50 yılın en iyi jazz sanatçıları sahne almaktadır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir