New York tatilinde Brunch için nerelere gidilmeli?

New York tatilinde Brunch için nerelere gidilmeli?

ABD’nin en büyük şehri New York, insanda her daim gitme isteği uyandıran bir şehir. Dünyanın 1 numaralı metropol şehri olan New York, yüksek temposuna rağmen asla yorulmayan, yoğunluğuna rağmen hiçbir şeyden mahrum kalmayan insanların kenti. Peki New York seyahatinizde Brunch için nereye gitmek gerekiyor?
Balthazar, SoHo: New York’un ikonik restoranlarından Balthazar, geleneksel bistro tarzında hizmet veriyor. Burada kahverengi tereyağı ve kaparili patates püresini denemelisiniz.

Lafayette, NoHo: Bloody Marie eşliğinde yiyeceğiniz mükemmel pişirilmiş brioche ekmeği, çikolatalı ekmekler ve Croque Madam… Andrew Carmellini’nin brasserie’si Lafayette’ye hayran kalacaksınız!

Sarabeth’s: Sarabeth’s geniş bir menüye sahip. New York’ta 14 şubesi olan bu brunch imparatorluğunda uzun brunchların keyfini sürebilirsiniz.

Egg, Williamsburg: Tüm gün organik ve doğal kahvaltı servis ettiğinden geç kahvaltı severlerin oldukça tercih ettiği bir mekan. Egg yani yumurta Williamsburg’un bu aralar en popüler sokaklarından birinde yer alıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir