Nelson Gölleri

Nelson Gölleri

Temizliği ve eşsiz manzarasıyla dikkatleri üzerine çeken göl görenleri büyüsü altına alıyor kolayca. T335x210(Kare-Foto)-gölabiat düşkünüyseniz ve seyahata çıkmak için çeşitli alternatifler arıyorsanız tercihleriniz arasında rahatça yer alabilir bu mekan.
Suyun berraklığı sizleri masal diyarlarına götürür adeta. Göl 80 metrelik bir görüş alanına sahip. Doğa sporları düşkünlerince sık sık ziyarete uğruyor. Görenleri kendine hayran bırakıyor bu göl. Bunlar yanı sıra balık tutma, yürüyüş yapma gibi seçenekleride sizlere sunuyor.
Göl Güney Alpler,Yeni Zelanda aralarında bulunmaktadır. Küçük ve büyük göller halinde oluşumu gerçekleşmiş, Milli Park sınırları içerisinde yaşamını sürdürmektedir. Berraklığı, sarp dağları ve nehire açıklık özelliği ile keşiflerede oldukça açık bir seyahat mekanı. Eğer hem kısa yürüyüşler yapmak istiyorsanız ve kayın ormanları arasında mest olmak istiyorsanız doğru adres Nelsın Gölleri.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir