Naxos adası tatilinde yüzebileceğiniz en güzel plajlar!

Naxos adası tatilinde yüzebileceğiniz en güzel plajlar!

Ege denizinde yer alan bir Yunan adası olan Naxos Adası, görsellik olarak ciddi anlamda cömert davranıyor. Naxos, Kiklad Adaları’nın en güzel ve en uzun plajlarına sahip adalarından biridir. Kültürel miras olarak da oldukça zengin olan bu adanın en güzel plajlarını sizler için araştırdık;
Georgios plajı: Adanın ana plajı olan bu plaj, oldukça uzun bir sahile sahiptir. Suyu uzun metreler boyu oldukça sığdır, dolayısıyla çocuklu aileler için mükemmel bir plajdır. Ayrıca burası pek çok su sporuna da elverişlidir.
naxos_adasi_en_guzel_plajlar
Grotta plajı: Şnorkelli dalış yapmak isteyenlerin adresi olan bu plaj, taşlı bir sahile sahiptir. Bu plaj Naxos kasabasının hemen merkezinde bulunuyor.
naxos_adasi_en_guzel_plajlar_2
Agios Prokopios ve Agia Anna Plajları: İki plajda da plaj boyunca şemsiye ve şezlong kiralayan birçok işletme bulunmakta. Deniz son derece berrak, temiz ve tamamen kumluk. Ayrıca akşam üstüne doğru evcilleşmiş bir su kaplumbağasının ziyaretlerine ev sahipliği yapıyor.
naxos_adasi_en_guzel_plajlar_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir