Moskova’da Foodiez festivaline davetlisiniz!

Moskova’da Foodiez festivaline davetlisiniz!

Rusya’da dolu dolu bir şenlik sizleri bekliyor. Başkent Moskova’da gerçekleşecek olan şenlikte yemek ve sanat bir arada olacak. 30-31 mayıs tarihlerinde Krasnaya Presnaya Parkı’nın içinde “gurme art festivali” diye adlandırılan Foodiez of Moscow var. Festivalde boğazına ve sanatına düşkünleri tek çatı altında toplanacak.

Yemek denilince farklı kültürlerin lezzetleri her ne kadar sıcak gelmese de Rusya’nın başkenti Moskova’da 2 gün sürecek olan festivalde gece geç saatlere kadar kentteki restorantlarda tüm ustalar en lezzetli yemekleri yapmaya çalışacak. Marifetlerini sergileyecek olan ustalar yaptıklarını festivale katılanlara sunarken bir yandan da yemek pişirme kursları verecek.
moskova-yemek
Bu arada çocuklara özel etkinlikler de eksik olmayacak. Bir yanda lezzet, bir yanda sanat aktiviteleri olacak.Michelin yıldızlı Avrupalı konuk aşçılar da hafta sonu yine parkta yerlerini alacak. 55 cafe ve restoranın kuracakları tezgahlarda konuklara yiyecek ve içecekler satılacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir