Modacıların tercihi Hint Okyanusu’ndan Seyşeller!

Modacıların tercihi Hint Okyanusu’ndan Seyşeller!

Son yıllarda modacıların bir hayli dikkatini çeken Hint Okyanusu’nun incilerinden olan Seyşeller önemli bir turizm destinnasyonudur.

Balayı ve aile tatili anlamında büyük bir yükselişe geçen Hint Okyanusu’nda geleceğin şimdiden ümit veren tatil bölgelerinden Seyşeller modacılarında dikkatinden kaçmadı. Ünlü modacılar tarafından yakın takibe alınan Seyşeller, tam bir tatil cenneti. Tertemiz beraak denizi, kar beyazında kumsalları ile dünyaca ünlü modacıların katalog çekimleri için tercih ediliyor. Sadece modacıların değil dünya üzerinde balayı çiftlerinin de adresi haline gelen Seyşeller’de tropik bir tatile hazır olun.
Seyşeller-Resim
Son olarak Seyşeller’in büyüsüne kapılan Avustralyalı model Lauren Brown, Seyşeller’den bahsederken tutkulu sözleri dikkat çekti. Women’s Wear Daily internet sitesine konuşan seksi model, “Çekim için bulunduğunuz en iyi yer neresiydi?” sorusuna hiç düşünmeden Şeyseller cevabını verdi. Harper’s Bazaar Singapore dergisinin çekimleri için 2011 yılında gittiği Şeyşeller’in harika bir yer olduğuna değinen Brown, “Bir haftalığına oraya gitmiştim. Benim için inanılmaz bir deneyim oldu” ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir