Minik misafirler, Ic Hotels Santai’de doyasıya eğleniyor!

Minik misafirler, Ic Hotels Santai’de doyasıya eğleniyor!

Antalya Belek turizm bölgesinde yer alan Ic Hotels Santai mini clubunde minik misafirler, mini club deneyimi olan, çeşitli diller bilen mini club animatörleriyle spor, dans ve el becerilerini öne çıkaracak aktivitelerle eğitici ve eğlenceli spor ve sanat faaliyetlerine, yarışmalara gün boyunca katılabilir ve tatillerini eğlenceli hale dönüştürebilirler.
ic_hotels_santai_cocuklar
Profesyonel ekibin gözetiminde oyunlar oynayıp, eğlenceli vakit geçirerek eğlenen çocuklarınız unutamayacakları güzellikte bir tatil yaşayacaklar. Çocuklarınızın benlik kavramlarının gelişmesine katkıda bulunan Ic Hotels Santai, çocuklarınızın öğrenmeye karşı olan ilgilerini de uyandırıyor.
ic_hotels_santai_cocuklarla_tatil
Özel, yaratıcı, güvenli ve sevgi dolu bir atmosferde çocuklarınızın yeteneklerini geliştiren Ic Hotels Santai, minik misafirlere kaliteli zaman geçirtiyor.
ic_hotels_santai_mini_club
Her yaşa uygun çeşitli etkinlikler gerçekleştiren otel, ayrıca farklı kültürlerden olan yaşıtlarının arasına karışmalarına yardımcı olarak yeni arkadaşlar edinmesini de sağlıyor.
ic_hotels_santai_mini_club_etkinlikleri
ic_hotels_santai_minik_misafirler_tatil

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir