Milano tatilinde gidebileceğiniz eğlence mekanları!

Milano tatilinde gidebileceğiniz eğlence mekanları!

İtalya’nın turistler tarafından en çok tercih edilen şehirlerinden olan Milano, kendine özgü tarzı ve görünüşüyle diğer İtalyan şehirleri arasından hızla sıyrılıyor. Modanın başkenti, elit yaşamın merkezi Milano’da geceler uzun ve eğlenceli. Pek çok yerde göreceğiniz sokak kafeleri bunun yanı sıra alkollü mekanlar tarihle iç içe olduğu için insanları cezbeder bir durumda. İşte Milano tatilinde gidebileceğiniz eğlence mekanları;
Just Cavalli Restaurant & Club: Ünlü moda tasarımcısı Roberto Cavalli’n sahibi olduğu bir mekan olan Just Cavalli Restaurant & Club, 2009 yılından beri hizmet vermektedir. Her gece farklı bir organizasyon ve konsepte av sahipliği yapan mekanın açık bir terası ve bahçesi de bulunmaktadır.

Alcatraz: Milan şehrinde çeşitli etkinliklerin düzenlendiği 3 bin metrekarelik en büyük mekandır. Hafta sonları tamamen dolan mekan, moda gösterilerinden canlı müziklere, DJ performanslarından TV şovlarına sürprizlerle dolu bir yer.

Colonne di San Lorenzo: Bu meydan Milano gençlerin gece akın ettiği bir yerdir. Burada yemekler evde getirilir. İçecekler markette satın alınır. Roma kalıntıları arasında bir çok tarihi yapının ortasında, Milano gençliği yaz gecelerinde buraya akar.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir