Michael Jackson Şarkıları, Las Vegas Rüzgarıyla Antalya’da esecek!

Michael Jackson Şarkıları, Las Vegas Rüzgarıyla Antalya’da esecek!

•Michael Jackson Şarkıları ve Şovu ‘William Hall”un canlı performansıyla ve Corendon sponsorluğunda Antalya’da!
•Michael Jackson’la yıllarca aynı sahneyi paylaşan ve inanılmaz derecede MJ’ın ses ve fiziksel özelliklerini taşıyan William Hall orkestrası, 90 dakikalık canlı performansıyla Antalya Expo’da 20 konser verecek.
•Konserler 16 Haziran’da başlıyor.
Benzeri aslını hala yaşatıyor!
Ünü Amerika sınırlarını aşarak, dünya pop müzik tarihine damgasını vurmuş; çıkardığı hemen hemen bütün albümler hit olmuş ve tüm zamanların en iyi satış rakamlarına ulaşmış Michael Jackson; 25 Haziran 2009yılındayapacağıen büyük dünya turnesinden üç hafta önce vefat etmişti.Dünyada, The King of Pop olarak anılan ve gelmiş geçmiş en önemli müzisyenlerden biri olanMichael Jackson’ınşarkıları ve dansları hala yaşatılıyor.

Michael Jackson’ı dünyada en iyi yaşatan müzisyen William Hall !
Müzik ustaları ve MJ’in annesi Katherina Jackson; Michael Jackson‘ı dünyada en iyi yaşatan sanatçının William Hall olduğunu ifade ediyor. Michael Jackson’la yıllarca aynı sahneyi paylaşan ve inanılmaz derecede MJ’ın ses ve fiziksel özelliklerini taşıyan William Hall; MJ’in şarkıları ve danslarınıverdiği konserlerinde gerçek üstü bir MichaelJackson duygusu ve görselliğiyle yaşattırıyor. ABD’li sanatçı William Hall, gerçek MJ’in hayatında şarkı ve şovlarıyla en iyi olarak yer almış tek sanatçı. Michael Jackson’la, dünya turları dahil defalarca sahneye çıkmış ve efsane yaşarken beğenisini almış olan Hall, fiziği kadar sesiyle de MJ’in en iyi benzeri unvanına sahip.

Dünyaca ünlü Las Vegas şovu, Michael Jackson şarkıları ve William Hall yorumuyla nihayet Antalya’da!
Las Vegas’ın dünyaca ünlü muhteşem şov anlayışını William Hall bizlere, Michael Jackson şarkıları ve nefes kesen dans performansıyla sunacak.Dünyanın birçok ülkesinde yaptıkları turnelerde inanılmaz ilgi gören Hall, ilk kez Türkiye’de Antalya’da sahne alacak. 90 Dakikalık canlı canlı dinleyeceğimiz MJ şarkılarını etkileyici ve sansasyonel bir sahne şovu, orjinal kostümleri ve multimedya gösterisi eşliğinde izleme şansına sahip olacağız.
Biletler Biletix’te satışa çıktı
Türkiye sahnesinde 20. yüzyılın en büyük eğlencesi için, konserlerin gerçekleşeceği Antalya EXPO’da hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. MJ’in yıllardır değişmeyen tek starı olan Hall, Haziran ve Temmuz aylarında; Türkiye’nin en büyük turizm gruplarından Corendon’un sponsorluğunda ve “Ayhan Aydın Entertainment & Holiday Medya” Organizasyonuyla, Antalya’da 16 Haziran-31 Temmuz arasında; Salı-Perşembe-Cumartesi günlerinde 20 konser verecek. Biletler ise, Biletix’de satışa çıktı.

Basın ilişkileri için: Ulusal Medya Merkezi 0538 021 62 47
Organizasyon ve daha detaylı bilgi ve videolar için: www.michael-jackson-concert.com / 0242 242 0 112

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir