Meyvelerinizi bir sanat eseri şeklinde sunun!

Meyvelerinizi bir sanat eseri şeklinde sunun!

Rengarenk yaz meyveleri hem görüntüsü hem de lezzetiyle iştah açıyor. Bir de bu meyveleri misafirlerinize sanat eseri şeklinde sunduğunuzu düşünün. Bu şekilde misafirlerinizin hem midesine hem de gözlerine hitap edebilir onları oldukça etkileyebilirsiniz. İşte misafirlerinizi etkileyecek meyve sunumları;
Meyve Şişleri: Özellikle ev partilerinde oldukça şık bir görünüm oluşturacak bu sunum, ortamın atmosferiyle fazlasıyla dikkat çekecek.
muhtesem_meyve_sunumlari
Külahlı sunum: Tabak kirletmemenin en pratik çözümü külah kullanmak. Aldığınız külahları süslemek için çikolataya da batırabilirsiniz.
muhtesem_meyve_sunumlari_2
Çikolatalı meyveler: Herhangi bir meyveyi çikolata sosunuza batırın ve donmasını bekleyin. Bu sunum hem meyvenize lezzet katacak hem de muhteşem bir görsellik.
muhtesem_meyve_sunumlari_3
Kavundan tabak: Kavunu zikzak şeklinde ikiye kesin ve hafif çevirerek ikiye ayırın. Çekirdeklerini temizleyip, içini kavun kaşığı ile top top boşaltın. Boşalan kavunların içine çeşitli meyveleri ve top top olan kavunları yerleştirin.
muhtesem_meyve_sunumlari_4
Top top kavunlu kokteyl: Dondurma kaşığı ile top top çıkardığınız kavun ve karpuzu kokteylinize ekleyin.
muhtesem_meyve_sunumlari_5
Karpuz dondurması: Çok basit ve lezzetli bir atıştırmalık. Karpuzu yuvarlak şekilde kesin, ardından dilimlere ayırın. Çekirdeklerini ayıklayın. Her bir parçaya birer dondurma çubuğu batırın.
muhtesem_meyve_sunumlari_6

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir