Mevsimlere Uyan Şehir Chicago

Mevsimlere Uyan Şehir Chicago

Sıcak günlerde ihtişamlı bir güzelliğe sahip şehir, sıcaklığın düşmesiyle tam bir kültür şehrine dönüşüyor. Nehir kenarlarında bisiklet turları atanlardan türlü türlü kültürel etkinlik yapabileceğiniz mekanlara kadar birçok alternatif mevcut.670x210(çift-foto)-şikago
Lezzetli besinler, tiyatrolar hatta canlı müzik performansları ülkenin dikkat çeken unsurları. Seyahat etmek gibi bir niyetiniz varsa kesinlikle tercih etmelisiniz. 30un üzerinde çay çeşidi ve tatmaktan zevk duyacağınız kurabiyeler mevcut. Yabanturplu, votkalı kurabiye ise oldukça övgü topluyor.
İlginç tatları denedikten sonra kültür turu atmak isterseniz eğer Michigan Caddesi‘nde yer alan Sanat Entitüsü sunduğu sergilerle doğru adres olacaktır.335x210(Kare-Foto)-şkago
Şehir modern restorantlarıyla ün salmış. Unutamayacağınız lezzetler için doğru adres Grant Achatz… Karnınızı doyurduktan sonra birşeyler içmeye ne dersiniz ? Bira seçenekleri oldukça fazla diledğiniz birayla serinleyebilirsiniz bunun için sadece Maria’s Packaged Goods and Community Bar’a gidin.
Eğlence için ise Constellation şehrini ziyaret edebilirsiniz. Canlı müzikleriyle met edilen bu yer müziğe bakış açınızı değiştiricek. Bütün bunları gerçekleştirmek için Eylül’ün son haftasında İstanbul’dan Şikago’ya direkt uçuş mevcut. Tatil alternatiflerinizin arasında mutlaka olmalı bu şehir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir