“McWhopper” hayali gerçekleşemedi!

“McWhopper” hayali gerçekleşemedi!

Dünya’nın en ünlü fast food zincirlerinden Burger King, McDonalds’a Uluslararası “Dünya Hamburger Günü” hatrına barış çubuğu uzatmıştı. Başta Amerikan New York Times olmak üzere çeşitli gazetelerine ilan vererek iki hamburger devi firmanın ittifak yapmasını öneren Burger King, “BigMac” ve “Whopper”ı bir günlüğüne de olsa “McWhopper” adı altında birleştirerek bir şubede satışa sunulmasını önermişti.
mc_whopper_kampanyasi_gerceklesemedi
Burger King tarafından önerilen kampanyayla ilgili yayınlanan dikkat çekici görseller fast food severlerin büyük ilgisini çekmiş, sosyal medyada binlerce yorum yapılmıştı. 21 Eylül’de gerçekleşmesi düşünülen ve merakla beklenen kampanya, McDonalds tarafından onaylanmadı. McDonalds CEO’su Steve Easterbrook yayınladığı mesajda, Burger King’i eleştirerek kendilerinin yürüttüğü farkındalık yaratmaya yönelik çalışmalara katılmaya çağırdı.
mc_whopper_projesi

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir