‘Martı Klasikleri’ 2015’de de eğlence dolu!

‘Martı Klasikleri’ 2015’de de eğlence dolu!

Her yıl düzenlenen Martı İstanbul Hotel ve Lila Müzik ile birlikte tek çatı altında gerçekleştirilen “Martı Klasikleri” klasik müzik konserleri, 2015’de  de misafirlerine eğlence dolu, keyifli akşamlar yaşatmaya devam edecek. “Martı Klasikleri” kapsamında 21 Ocak Çarşamba akşamı Borusan Quartet “Encore” programıyla müzikseverlerle bir araya gelecek.

Sohbet ve Müzik Bir Arada
Borusan Quartet, 21 Ocak Çarşamba akşamı bugüne dek konserlerinde bis olarak seslendirdikleri eserlerden oluşan özel bir program sunacak. Müzik yazarı ve Andante Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Serhan Bali moderatörlüğünde, sanatçılarla konuklarında katılma imkânı bulabileceği keyifli bir sohbet gerçekleştirilecek. Unutulmayacak sohbet ve dinletileri kaçırmak istemeyen sanatseverler biletlerini Biletix’ten alabilecekleri gibi konser öncesi Martı İstanbul Hotel’den de temin edebilirler. Biletler tam 40TL, öğrenci ise 20 TL’dir.
Martı-Geceleri
Lila Müzik Hakkında:
Lila Müzik Yapım A.Ş., 1999 yılında Türk besteci ve yorumcularının eserlerini kayıt altına almak amacıyla kuruldu. Bugüne kadar, dünyada ve ülkemizde isminden övgüyle söz edilen Ayla Erduran, Gülsin Onay, Vedat Kosal, Şirin Pancaroğlu, Borusan Quartet, Ulucan Kardeşler, Pelin Halkacı Akın, İris Şentürker, Ayşegül Kirmanoğlu, Sibel Kumru Pensel, ile Güher Süher Pekinel ile Dünya Sahnelerinde Genç Yetenekler projesi ve Cemal Reşid Rey’in Anısına ve İzmir Barok’un 16. Yüzyıldan 18. Yüzyılın ilk Yarısına Avrupa ve Osmanlı Saray Müzikleri CD’lerini yayınladı.

Martı Istanbul Hotel Hakkında:
Alışveriş, kültür ve iş hayatının kalbi olarak nitelendirilen, aynı zamanda eğlenceli ve hareketli gece yaşantısının da merkezi olan Taksim’de yer alan Martı Istanbul Hotel, tarihi zenginliklerine yakınlığının yanı sıra, eşsiz Boğaziçi kıyılarına da kolay ve kısa ulaşım mesafesinde. Zarafet ve şıklığın adresi Martı Istanbul Hotel 11 kata yayılmış 31’i süit olmak üzere 270 odadan oluşuyor. Lezzetli menülere sahip restoranları, konforlu odaları, geniş toplantı salonları, en üst katta yer alan olağanüstü Spa’sı ile misafirlerine lüks bir hizmet sunuyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir