Marsilya’da muhteşem bir tatil!

Marsilya’da muhteşem bir tatil!

Fransa’nın ikinci büyük kenti olan Marsilya Akdeniz İklimine sahip olduğu için özellikle yaz aylarında binlerce turist ağırlıyor. Fransa gibi bir ülkede hem ucuz hem de eğlenceli bir tatil yapmak ister misiniz ? Marsilya’da havaalanına indiğiniz anda uygun fiyata araç kiralayabilir ya da yine uygun fiyata otobüs veya metroyu kullanabilirsiniz. Şehrin kalbi olarak bilinen liman bölgesini kesinlikle görmeniz gerekiyor.
Marsilla
Buradan da eski şehir adlı yere giderek tarihi açıdan birçok şeye şahit olabilirsiniz. Eğer tatilinizi festivallerden herhangi birine denk getirebilirseniz, sokakların ışıl ışıl parladığını da göreceksiniz. Marsilya da yapmanız gereken bir diğer şey ise deniz ürünlerini ve ev yapımı şarapları tatmak olacaktır. Ucuz ve kaliteli tatilin şehri Marsilya bu yıl da kapılarını binlerce turiste açıyor. Tarihe ve tatile meraklıysanız bu şehirde ki güzellikleri kaçırmamalısınız.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir