Marmaris’in en iyi 3 gece mekanında eğlenin!

Marmaris’in en iyi 3 gece mekanında eğlenin!

Turizmin bir başka gözde noktası Marmaris, o eşsiz güzellikteki koylarının yanı sıra gece hayatıyla da bir hayli zengin yapıya sahiptir. Sınırsız ve doyasıya bir eğlencenin sabahın ilk ışıklarına kadar yaşandığı Marmaris’te, yaz aylarında yerli ve yabancı turistle birlikte mekanlar dolup taşıyor. Ege ve Akdeniz’in kesişme noktasında bulunan Marmaris, şüphesiz gece hayatının en popüler olduğu yerlerdendir. Bu gece hayatındaki eğlence dolu serüvene katılmadan önce Marmaris’te konaklayacağınız Marmaris Otelleri‘ne bir göz atın deriz…

Marmaris’in eğlence anlamında kalbinin attığı nokta ise Barlar Sokağı’dır. O dar bir sokakta karşılıklı ve yan yana dizilmiş onlarca gece kulüpleri, cafe&barlar ile doludur. İşte Marmaris’in sabaha kadar hiç durmadan devam eden en iyi 5 gece Mekanı!
marmaris-gece-kulupleri
1 – Club Areena
Kendisini uzun zamandır en iyilerde kanıtlamış olan Club Areena Marmaris’in barlar sokağında bulunmaktadır. Sabah’ın ilk saatlerine kadar sınırsızca eğlenebileceğiniz bu mekanda lazer gösterileri, ünlü DJ performansları ve köpük showlarıyla eğlence adına dolu dolu bir gece yaşayabileceksiniz!
Adres: Barlar Sokağı, Marmaris, Muğla
2 – Crazy Daisy
İsmini yine geçmişten bu güne kadar kanıtlayarak gelen Marmaris’in en ünlü discosu ünvanına sahip Crazy Daisy, Popüler kültürün yerli ve yabancı en iyi müzikleriyle sizlere 1 dk bile oturma fırsatı vermeyecek! Crazy Daisy’de yine Marmaris Barlar sokağında bulunmaktadır.
Adres: Barlar Sok. No:121, Marmaris, Muğla.
3 – Joy Club
Elit ve gözde bir hizmet anlayışıyla, Marmaris’in gece hayatına bir ışık tutan Joy Club, müzik, dans ve ritmin tutsağı olacağınız gecelere davet ediyor.
Adres: Barlar Sokağı, Marmaris, Muğla

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir