Mardan Palace’da 5 gün 5 gece Hint rüzgarı esti!

Mardan Palace’da 5 gün 5 gece Hint rüzgarı esti!

Hindistanlı ünlü Aggarwal ve Ahlawat ailelerinin 5 gün, 5 gece süren ve 400 davetlinin katıldığı düğünü Antalya’nın gözde otelleri arasında olan Mardan Palace‘da gerçekleşti.
antalya_mardan_palace_da_hint_dugunu
antalya_mardan_palace_da_hint_dugunu_5_gun
5 gün boyunca özel konseptlerle hazırlanan otelin farklı mekanlarında, yöresel kıyafetler ve sunumlar ile adeta Hint rüzgarı esti. Düğüne Hindistan Turizm ve Ekonomi Bakanı Mr. Ram Bilas Sharma ve yabancı basın mensuplarının da aralarında bulunduğu Mumbai, Delhi, Tayland ve Avrupa’dan yaklaşık 400 davetli katıldı.
antalya_mardan_palace_da_hint_dugunu_5_gun_3
antalya_mardan_palace_da_hint_dugunu_5_gun_4
Gelin Sonali ve Damat Sumeet için 5 gün boyunca özel konseptlerde hazırlanan otelin farklı mekanlarında, yöresel kıyafetler ve sunumlar ile adeta Hint Rüzgarı esti. Otelde bulunan Hint Restaurantı Masala’nın şefleri tarafından düğün programına özel olarak Hint yemekleri ve açık büfeler hazırlandı.
antalya_mardan_palace_da_hint_dugunu_5_gun_5
antalya_mardan_palace_da_hint_dugunu_5_gun_6
Yaklaşık 300 odanın kapatıldığı milyon Euroluk düğünde Hint geleneklerine göre tüm masrafları gelinin ailesi karşıladı. Hazırlıkları 3 ay öncesinden başlayan düğün organizasyonu, Dubai’den gelen tasarımcılar önderliğinde hazırlanırken, konukların özel bir kitapçık ile takip ettiği düğün programının her anını, 12 profesyonel fotoğrafçı ve beraberindeki çekim ekibi takip etti.
mardan_palace_da_hint_dugunu
mardan_palace_da_hint_dugunu_5_gece

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir