Makyaj hileleri

Makyaj hileleri

Güzel görünmek ve olan kusurları örtmek için makyaj uzmanlarının uyguladığı bazı makyaj yöntemleri vardır. Daha güzel görünmeniz için makyajın sırları hakkında bir araştırma yaptık ve sizlerle paylaşıyoruz. Daha güzel ve daha çekici görünmenizi sağlayacak makyaj sırları nelerdir ? Mesela kaşlarınız seyrek olabilir, kaş renginizle aynı bir göz kalemiyle kaşlarınızın üzerinden geçmek daha düzgün bir görünüm verecektir. Doğal görüntü sağlamak için pamukla hafifçe bastırarak dağıtabilirsiniz.Göz makyajınızı yapmadan önce göz kapaklarınızı ve çevresini uygun bir kremle iyice nemlendirin.
makyaj_hileleri
Böylece kullandığınız göz kalemi ya da göz farı daha uzun süre gözünüzde kalacak ve göz çevreniz makyajdan daha az etkilenecektir. Göz kapaklarınız şişmişse koyu renkli göz farlarıyla ile kamufle etmeniz daha iyi olacaktır. Açık siyah, gri gibi renk tonları size bu konuda uygun olacaktı. Pembe, turuncu, mor gibi canlı renkler göz kapaklarınızın daha şiş görünmesine neden olur ve kesinlikle moda değil. Bu nedenle göz kapaklarınız şiş olduğunda açık renkler kullanmaktan mümkün olduğunca kaçının.Yüzünüzde gözlerinizden ve yanaklarınızdan önce dudaklarınızın ilgi çekmesini istiyorsanız kullandığınız farın renginden daha koyu bir ruj kullanın. Aynı etki gözleri ön plana çıkarmak istediğinizde açık renk ruj kullanarak sağlanabilir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir